no-img
تمدن پویا

افزایش سودآوری با مشتری مداری – ریچارد دنی


تمدن پویا
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

adsadsadsads

ادامه مطلب

MP4
افزایش سودآوری با مشتری مداری – ریچارد دنی
mp4
خرداد ۱۱, ۱۳۹۵
290,000 ریال
نام محصول : افزایش سودآوری با مشتری مداری
نام مدرس : ریچارد دنی
نوع محصول : ارسال پستی
290,000 ریال – خرید

افزایش سودآوری با مشتری مداری – ریچارد دنی


با شدید شدن رقابت در بازارها و درک اهمیت حفظ مشتریان برای سازمان‌ها و همزمان با اوج‌گیری نهضت مشتری مداری، سازمان‌ها به‌تدریج به سمت ایجاد و حفظ روابط بلندمدت با مشتریان سوق داده شدند. همچنین ظهور فناوری¬های نوین مانند فناوری اطلاعات تأثیرات شگرفی بر ابعاد مختلف سازمان گذاشته و باعث به وجود آمدن موضوعی چون مدیریت ارتباط با مشتری شده است.

ریچارد دنی کیست؟ 

ریچارد دنی، الهام‌بخش‌ترین سخنران در حوزه کسب‌وکار در بریتانیا است. او استاد بی‌همتای مدیریت و رهبری، ارتباطات، خدمات مشتری و توسعه تجارت در سراسر اروپاست. او مؤسس و مدیر آکادمی حرفه‌ای Leadership  و فروش انگلستان، مدیر Eze-Talk Ltd انگلستان و رئیس یک کمپانی بزرگ دریانوردی در ایتالیاست.

او نویسنده ۶ کتاب پرفروش است که اکثر آن‌ها در ۴۶ کشور جهان و به ۲۶ زبان منتشرشده‌اند که از آن جمله  می‌توان به کتاب‌های «پیروزی درفروش»، «مدیریت انگیزشی»، «برقراری ارتباط برای پیروزی»، «در کسب‌وکار جدیدت برنده باش!» اشاره کرد.

ریچارد به‌عنوان مشاور مدیریت و رهبری، همچنین سخنران انگیزشی، از سوی فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA) تاکنون به ده‌ها کشور جهان سفرکرده و به گروه‌های ملی و مدیران فدراسیون‌های فوتبال کشورهای مختلف آموزش داده است.

نشریه تایم درباره ریچارد می‌نویسد: «ریچارد اسطوره آموزش مدیریت و فروشندگی حرفه‌ای جهان است». ریچارد سابقه همکاری با شرکت‌های بزرگی همچون مایکروسافت دارد

مدت سخنرانی چقدر است؟

سخنرانی کمی بیشتر از یک ساعت است.

. سخنرانی کجا انجام‌شده است؟

این سخنرانی در ایران، اصفهان و در اتاق بازرگانی اصفهان برگزارشده است.


بلافاصله پس از پرداخت رسید خرید خود را را می توانید دانلود فرمایید . محصول نیز به صورت پستی ظرف مدت ۳ روز کاری به آدرس شما ارسال خواهد شد .

290,000 ریال – خریدads

دیدگاه ها


پاسخ دهید