no-img
تمدن پویا

تخفیف ها دهندگان خیلی دوام نمی آورند ..!!


تمدن پویا
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

adsadsadsads

ادامه مطلب

TXT
تخفیف ها دهندگان خیلی دوام نمی آورند ..!!
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
txt
تیر ۲۴, ۱۳۹۵

تخفیف ها دهندگان خیلی دوام نمی آورند ..!!


reghabat-@vgtpouya

دیوید اگیلوی که به پدر علم تبلیغات معروف است اعتقاد دارد که کسانی که محصولاتشان را زیر تخفیف می گذارند دوام نمی آورند ..!!

او می گوید :
به جای اینکه صاحبان کسب و کار و یا مجریان تبلیغاتی آنها، برای محصولات خود با هدف بالا بردن فروش تبلیغات کنند، به راه هایی همچون حراج و ارائه ی بسته های هدیه در ازای خرید بیشتر، متوسل می شوند . در واقع به جای این که محصول خود را معرفی کنند و نام آن را بر سر زبان ها بیندازند، با شکستن نرخ و بسنده کردن به سود کمتر راه فروش بیشتر را در پیش می گیرند .! زدن چوب حراج به آنچه فروش مطلوبی ندارد، از همه بر می آید ولی کار هرکسی نیست که جای یک محصول را در قلب مردم باز کند .

او اضافه می کند :
سال ها پیش، تولید قهوه ای با نام تجاری “چیپس اند سنبورن” آغاز شد . اندکی نگذشت که دیدم این محصول در تمام فروشگاه ها با تخفیف عرضه می شود . مدتی این روند ادامه داشت . گویا هم تولید کننده و هم مصرف کننده به این شیوه عادت کرده بودند  ، ولی می بینید که حالا دیگر اثری از این محصول نیست و کمتر کسی نام آن را به خاطر می آورد . به راستی زمان آن فرا رسیده است که زنگ خطر محو شدن نام های تجاری را به صدا در آوریم . زیرا اگر تولید کنندگان به کمترین میزان سود اکتفا کنند، دیگر توان پرداخت، هزینه های تبلیغات را نخواهند داشت .

قیمت، می تواند یک عامل رقابتی در بازار باشد، به شرط اینکه از ابتدا یک معیار قرار گیرد و تمام فعالیت های بازاریابی حول آن انجام پذیرد، آن هم با شرایط مخصوص به خود که بهتر است قبل از هر اقدامی از یک مشاور تبلیغات و یا یک مشاور بازاریابی کمک گرفت .موضوعات :
مقالات
ads

دیدگاه ها


پاسخ دهید