no-img
تمدن پویا

جشن پایان دوره نخبگان فروش بندر عباس


تمدن پویا
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

adsadsadsads

ادامه مطلب

ZIP
جشن پایان دوره نخبگان فروش بندر عباس
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
zip
مرداد ۱۷, ۱۳۹۵

جشن پایان دوره نخبگان فروش بندر عباس


۱۸ ماه در کنار هم و خاطره های به یاد ماندنی آن

فروش را یاد گرفتیم، یاد گرفتیم که زندگی کنیم نه فقط زنده باشیم … اعتماد به نفس در صحبت کردن را یادگرفتیم، صداقت در کار را یاد گرفتیم، همدلی و احترام به یکدیگر و احترام به مشتریان را یاد گرفتیم …

یکسال گذشت اما قطعا خاطره آن همیشه دز ذهن نخبگان فروش باقی می ماند .. همانطور که حسین فلاح مدرس دوره نخبگان فروش می گوید : “یکسالی که هیچ گاه در عمرتان فراموش نخواهید کرد”

توصیه می شود حتما تیزر کوتاه زیر را مشاهده فرمایید که خلاصه و یادآور آن چیزیست که در این یکسال گذشت :

اما حالا پس از ۱۸ماه، باز در کنار هم هستیم .. در جشنی با شکوه .. هم مرور می کنیم خاطرات و آموزه هایی که در این مدت گذشت و هم یاد میگیریم آموزه هایی جدید را برای کسانی که تازه می خواهند وارد این مسیر یکساله شوند و سرنوشت زندگی خویش را به دست بگیرند .

 

IMG_0465

جشنی به مناسبت تمام شدن دوره نخبگان فروش ۱ و ۲ بندر عباس برپاست . در این جشن علاوه بر نخبگان فروش، همکاران، دوستان و اعضای خانواده آنها نیز شرکت دارند .
آموزه هایی در این جشن گفته خواهد شد که قطعا هم باعث رشد و پیشرفت خواهد بود و هم همکاران و دوستان نخبگان فروش می توانند از این فرصت استفاده نمایند و از این آموزه ها بهره مند شوند .
در ضمن توضیحاتی درباره دوره نخبگان ازائه خواهد شد که شاید بتواند تاثیر گذاری بر روی مدعوین عزیز داشته و آنها را نیز در این راه یکساله وارد نموده و افتخار آموزش و همراهی این عزیزان شامل حال تمدن پویا شود .

 

IMG_0090

در ضمن در بین صحبت ها اعضای نخبگان فروش به روی سن می آیند و از تجربیاتشان نیز صحبت می کنند .

در انتها نیز از اعضای نخبگان دعوت می شود تا به روی سن بیایند، به هرکدام گپاهی نامه پایان دوره به همراه یک شاخه گل داده می شود و مراسم اجرای سوگندنامه اجرا می شود .

محل برگزاری این جشن در ۲۰ مردادماه ۹۵ در هتل هرمز بندرعباس از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۲۲:۰۰ می باشد . لطفا عزیزانی که با خود همراه دارند حتما قبل از آن هماهنگی لازم را مبذول دارند تا ما آماری دقیق از مدعوین داشته تا بتوانیم به نحوی شایسته از همه عزیزان پذیرایی به عمل آوریم .

البته این جشن شاید پایان دوره نخبگان فروش بندر عباس باشد اما قطعا شروع راهی طولانی و پرفراز و نشیب برای آینده زندگی آنهاست .
به قول شاعر که می فرماید :
به پایان آمد این دفتر / حکایت همچنان باقیست .

وبه گفته آقای فلاح یک گام دیگر و هزاران گام باقیست.

جهت اطلاعت بایشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.

متشکریم و دوستتان داریم.

photo_2016-08-06_21-35-26موضوعات :
مقالات
ads

دیدگاه ها


پاسخ دهید