no-img
تمدن پویا

سمینار خلاقیت و فروشنده خلاق


تمدن پویا
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

adsadsadsads

ادامه مطلب

TXT
سمینار خلاقیت و فروشنده خلاق
txt
خرداد ۱۲, ۱۳۹۵

سمینار خلاقیت و فروشنده خلاق


اگر شما یک نوگریز هستید یا فرد ترسو که از واقعیات فرارمی کند یا کارهای یکنواخت را می پسندد یا مخالف رویا پردازی هستید نمی توانید در این کارگاه شرکت کنید…

 

 

نخبگان، نخبه به دنیا می آیند؟؟؟

نخبگان در کودکی شناخته می شوند؟؟!

نخبگان افرادی ممتاز و مستعد در همه امورند!!!

نخبگان دیوانه اند؟!!

نخبه شدن، تصادفی است؟!!

آیا شما هم بر این باورها تأکید دارید؟

اگر شما یک نوگریز هستید یا فرد ترسو که از واقعیات فرارمی کند یا کارهای یکنواخت را می پسندد یا مخالف رویا پردازی هستید نمی توانید در این کارگاه شرکت کنید، این کارگاه برای آن دسته افرادی است که:

عاشق تفریح و بازی هستند

دوست دارند آینده را ببینند

دوست دارند تغییری ایجاد کنند

ایده های جسورانه و اعمال با شهامت را دوست دارند

خلاصه برای کسانی که زمین را می گردانند.
خلاقیت به ما علاوه بر روش هایی برای باز کردن ذهنمان روش تفکر جدیدی ارائه می کند به ما قدرت خلق ایده های قوی تر و فراوان تر را می دهد این فرآیند در عین آسان بودن، دشوار نیز هست.

رویا پردازان هستند که این دنیا را به طور شگفت انگیزی بهتر می سازند پس بیایید برای خود رویاهایی بسازیم و با هم برای تغییر دادن در دنیا کار کنیم.

هرکجا که حرف از برگزاری دوره های خلاقیت میشنویم به صورت ناخود آگاه و یا حتی بعد از بررسی آگاهانه متوجه میشویم که مخصوص آموزش خلاقیت به کودکان است. واین درحالی است که ما بر این باوریم که تمام کودکان به طور غریزی خلاق هستند و نیاز به آموزش ندارند بلکه باید به بزرگترها آموزش داده شود که چگونه جلو خلاقیت آنها را نگیریم.

      وقتی طبیعت می خواهد کاری انجام بگیرد نابغه ای برای انجامش خلق میکند (امرسون)

چرا خلاقیت؟

۱) فشار روز افزون رقابت
۲) بازارهای جهانی شده
۳) گامهای شتابان پیشرفت فناوری
۴) دگرگونی سریع ارزشهای مصرفکنندگان و روشهای زندگی

باید بدانیم که تنها راه رقابت و سودآوری “خلاقیت” می باشد.

سوالی که مطرح می شود اینست که چه کسی به خلاقیت علاقمند است؟ و پاسخ من این است که عملا همه به آن علاقمند هستند این علاقه دیگه مختص به روانپزشکان نیست. اکنون این تبدیل به سوالی خط مشی ساز در سطح ملی و همچنین بین المللی شده است. (آبراهام مازلو)

خلاقیت به‌عنوان یک نیاز عالیه بشری در تمام ابعاد زندگی او مطرح است و عبارت است از تحولات دامنه‌دار و جهشی در فکر و اندیشه انسان.

خلاقیت پرداختن به عوامل جدیدی که عامل خلاقیت در آن‌ها موجود است ولی آنچه تازه است ترکیب این عوامل در الگویی جدید است. درواقع تلاش‌های خلاقیت وسیله‌ای برای نوآوری است.

خلاقیت و نوآوری در سازمان‌ها و کسب‌وکارهای امروزی امری لازم و حیاتی است.

محورهای این کارگاه عبارتند از:

  • مفهوم خلاقیت و تفاوت آن با نوآوری
  • ویژگی‌های افراد خلاق
  • تکنیک‌های ده گانه خلاقیت
  • استراتژی‌های نوآوری
  • چالش‌های آینده کار و کسب

برای خلاق بودن ابتدا باید دست از “دست کشیدن” بکشید و سپس در این کارگاه ثبت نام نموده و آموزش ببینید.

ذهن تان را بگشایید: به سوی دری که هرگز باز نکردیم.

قندیل ها تندیس زیبایی هستند از قدرت قطراتی که تسلیم جاذبه نشده اند.

در دهه‌های  اخیر با افزایش سرسام آور جمعیت بشر و همچنین نیازهای نامحدود انسان، شاهد تغییرات شگرف در فن‌آوری‌های نو هستیم. به طوری که این تغییرات، عصر حاضر را کاملا غیرقابل پیش‌بینی کرده و هر لحظه می‌توان منتظر ظهور پدیده‌ای جدید در دنیای فناوری بود. 

در گذشته ثروت شامل دارایی‌های ملموس مانند پول، سرمایه، کارخانه، مستقلات و . . . بود، ولی اکنون اهمیت نیروی انسانی در رشد و توسعه و حتی بقاء سازمان‌ها، غیرقابل انکار است.

 بدیهی است که با دانش و سیاستگذاری‌های دیروز نمی‌توان به استقبال فردا رفت. همه سازمان‌ها و شرکت‌ها برای تاب آوردن در مقابل رقبا نیازمند اندیشه‌های نو و نظریات بدیع و تازه می‌باشند و این مهم قابل حصول نیست مگر با تربیت کارکنانی خلاق و نوآور!

 در این شرایط بسیاری از شرکت ها برای استخدام کارکنان، بیش از مدرک، به کارآیی متقاضیان توجه می کنند و همین امر موجب افزایش نرخ بیکاری در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی در سالهای اخیر شده است. 

از این‌رو تمدن پویا همراه با تدریس حسین فلاح به منظور ارتقاء سطح تفکر خلاق در بین صاحبان کاروکسب، فروشندگان، دانشجویان، فارغ التحصیلان دانشگاهی و کارکنان سازمانها و شرکت‌ها، اقدام به طراحی کارگاه آموزشی «خلاقیت وفروشنده خلاق» نموده است. 

 

در این کارگاه شرکت کنندگان با آشنایی با مبانی خلاقیت، منابع خلاقیت، موانع و محدودیتهای ساختاری انسان در رسیدن به تفکر خلاق، روشهای خلق و توسعه ایده و بالاخره تجربه مهمترین تکنیکهای خلاقیت، به توانایی تفکر خلاق مجهز شده و نه تنها در زمینه شغلی بلکه در زندگی روزمره خود نیز فردی متمایز و موفق خواهند شد. 

 

دانشگاهها، مراکز آموزشی، شرکتها و سازمانهایی که فضای مناسب برای برگزاری کارگاهها را دارند، می توانند از این کارگاه آموزشی بهره مند شوند.

راه های ارتباط با ما:

 

دفتر مرکزی تهران :
۰۲۱-۲۲۳۳۷۱۲۱

دفتر مرکزی یزد :
۰۳۵-۳۷۲۶۹۰۱۱موضوعات :
مقالات
ads

دیدگاه ها


پاسخ دهید