no-img
تمدن پویا

شادباشید و ثروتمند شوید – محمود معظمی


تمدن پویا
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

adsadsadsads

ادامه مطلب

MP4
شادباشید و ثروتمند شوید – محمود معظمی
امتیاز 3.00 ( 2 رای )
mp4
خرداد ۱۱, ۱۳۹۵
3,490,000 ریال
نام محصول : شادباشید و ثروتمند شوید
مدرس : محمود معظمی
نوع محصول : ارسال پستی
3,490,000 ریال – خرید

شادباشید و ثروتمند شوید – محمود معظمی


کارگاه آموزشی سه روزه، شما علاوه بر آشنایی با صدها فرد موفق از سراسر ایران‌زمین و یافتن دوستانی جدید و باارزش و قابل اعتماد، مهارت‌های اساسی برای موفقیت‌های اقتصادی، فردی، خانوادگی و کسب‌و‌کار در هزاره سوم را به طور آسان، خوشایند و توام با شادمانی و لذت خواهید آموخت.

   نام این کارگاه “شاد باشید و ثروتمند شوید” یا “روان شناسی ثروت” است.

    رازی در “ثروت” و  “پول” وجود داردرازی که اکثر مردم از آن بی خبرند و چیزی درباره آن نمی دانند.

   – چرا غالب انسانها در طول عمر خود هرگز از لحاظ مالی موفق نیستند؟
   – چرا اکثر مردم حتی با داشتن امکانات مناسب نمی توانند “شاد” باشند؟
   – آیا تا بحال از خود پرسیده اید که ذهن شما در مورد ” ثروت و شادی” چگونه برنامه ریزی شده است؟
   – “پول” و “موفقیت” آسان به دست می آیند یا سخت و دشوار؟
   – برای یک زندگی “یویو” وار که دائم درآمدتان کم و زیاد می شود

برنامه ریزی شده اید یا در آمدی مطمئنو روزافزون توام با شادی و اطمینان؟

بامشاهده این کارگاه هیجان انگیز می توانید شخصیت مالی خود را به دقت بشناسید. محمود معظمی به شما کمک می کند تا برنامه ریزی ذهنی تان را

در مورد ثروت تصحیح کنید. با تمرینات ساده و خوشایند پیشنهادی در این کارگاه، می توانید به آسانی برای همیشه شاد و ثروتمند زندگی کنید. همچنین

درخواهید یافت چرا تنها با افزایش درآمد، شما ثروتمند نخواهید شد و چه تفاوتهای ظریفی بین “تفکر فقر” و “تفکر ثروت” وجود دارد

یک کارگاه استثنایی برای شما:

که در پی شادمانی و ثروت روزافزون هستید!
در این کارگاه آموزشی سه‌روزه، شما، مهارت‌های اساسی برای موفقیت‌های اقتصادی، فردی، خانوادگی

پس از خرید می توانید رسید خرید خود را دانلود فرمایید . محصول نیز ظرف مدت ۳روز کاری برای شما به صورت پستی ارسال خواهد شد .

3,490,000 ریال – خرید

 

 

و کسب‌و‌کار در هزاره سوم را به‌طورآسان، خوشایند توأم با شادمانی و لذت خواهید آموخت:

  • ثروت چیست؟ چگونه با روش‌های سهل و آسان می‌توان ثروتمند شد؟
  •  شادی چیست؟ چگونه می‌توان آن را ایجاد و حفظ کرد؟
  •  باورهای بازدارنده و اشتباه هر یک از ما در مورد ثروت کدام‌اند؟
  •  چگونه می‌توان باورهای اشتباه را با باورهای صحیح جایگزین کرد؟
  •  چگونه می‌شود بی‌آنکه به خود، دیگران و جامعه لطمه وارد کنیم به‌سرعت ثروتمند و ثروتمندتر شویم؟
  •  اگر ثروتمند هستید، خواهید آموخت، چگونه به‌طور همزمان شادباشید و با صرف وقت کمتر درآمد خود را افزایش دهید؟
  •  اگر شاد هستید، خواهید آموخت، چگونه با حفظ شادابی خود به فردی ثروتمند نیز تبدیل شوید؟
  •  حتی اگر شاد و ثروتمند هم هستید، حتماً این پکیج را تهیه کنید تا راه‌های حفظ شادی و ثروت را بیاموزید! سپس رموز شاد و ثروتمند بودن را به تمام

کسانی که دوستشان دارید بیاموزید.

٪۸۰ مردم تا آخر عمر از توانایی‌های خود بی‌خبر هستند.

٪۸۰ مردم تا آخر عمر درگیر امور مالی هستند. 

شما می‌توانید این را تغییر دهید؛

طوری که جزو آن ۸۰٪ نباشید و نشود آن روزی که عمرتان سر آید

و ندانید خوشبختی و سعادت چه بود.

چرا محمود معظمی فرد مناسبی برای تدریس این کارگاه آموزشی است؟

– او در این کارگاه به شما آموزش می‌دهد که چطور می‌توانید ظرف ۳ تا ۵ سال، یک میلیون دلار دارایی داشته باشید؛ و نخستین بار زمانی این کارگاه آموزشی را

برگزار کرد که خودش با استفاده از همین تکنیک‌ها، یک میلیون دلارش را ایجاد کرده بود.

– بنیان‌گذار و مدیر موفق چند شرکت در ایران و کانادا بوده است.

– از جمله برندگان جوایز کارآفرینی در آمریکای شمالی بوده است.

– تاکنون ۲۱ بار کارگاه «مدیریت اقتصاد زندگی» (شاد باشید و ثروتمند شوید) را با موفقیت برگزار کرده و بیش از سه هزار (۳۰۰۰) نفر از آموزش‌های این دوره استفاده کرده‌اند.

– تاکنون ۱۱ دوره «نوابغ فروش» را با موفقیت برگزار کرده است.

– نویسندۀ کتاب پرفروش «شما می‌توانید خوشبخت‌تر شوید!» است؛ تاکنون نزدیک به ده هزار (۱۰.۰۰۰) نسخه از این کتاب فروخته شده است.

– متولد ۱۳۳۱ است و با مهربانی و عشق، تجربۀ واقعی یک عمر زندگیِ موفق را در اختیار شما قرار می‌دهد.

– از سال ۱۹۹۸ ساکن کانادا بوده و طی سفرهای متعدد به آمریکا و اروپا و دیدن و تجربۀ نوع کار در این کشورهای پیشرو، اطلاعات دست اول در خصوص کارآفرینی، پول‌سازی

و ثروت‌آفرینی دارد.

 

خریداران تا تاریخ ۱۴ تیرماه ۱۳۹۶ به غیر از نسخه کامل پکیج، یک mp3 player و یک کارت عضویت باشگاه مشتریان تمدن پویا به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد.

 

355

پس از خرید می توانید رسید خرید خود را دانلود فرمایید . محصول نیز ظرف مدت ۳روز کاری برای شما به صورت پستی ارسال خواهد شد .

3,490,000 ریال – خرید

– در بازار کسب‌وکار ایران فعال بوده و هست؛ و آموزش‌های او ۱۰۰٪ قابل پیاده‌سازی و اجرا در ایران است.

– هر روز می‌آموزد و سال‌هاست که دست‌کم ماهی هزار (۱۰۰۰) دلار برای آموزش خود خرج می‌کند.

شاهدمثال‌ها: تجربیات برخی از شرکت کنندگان در دوره‌های قبلی کارگاه «شاد باشید و ثروتمند شوید!»

ابتدا تشکر فراوان… که مجموعه سمینار‌های شما از سه سال بیش تاثیر بسیاری بر زندگی من گذاشته… از انجا که سه سال بیش در حال اتمام لیسانس بودم که با برنامه‌های شما تصمیم به شروع کاری کرفتم. خلاصه عرض می‌کنم… الان مدیر عامل شرکتی هستم که هشت میلیارد قرار داد دارد.

با سلام. متشکرم که تجربیاتتان را در اختیار ما قرار می‌دهید. در حال پیشرفت هستم و به مرتب روزانه ۳۰دقیقه روی مهارت‌های فردی‌ا کارمی کنم. مبلغی را سرمایه گذاری کردم و تا به حال ۴٠٠درصد سود داشته است. درس می‌خوانم، ورزش می‌کنم، زبان انگلیسی می‌خوانم، خودم را دوست دارم و با خودم، خانواده‌ام، دوستانم و مردم رابطهٔ خوبی دارم. 

باسلام وخسته نباشید. تاثیر گذاری این کارگاه فوق العاده بود وآرزو دارم فرصتی پیش بیاد تابتونم به طور کامل ازتاثیر تمام سمینار‌ها وکارگاه‌ها بتونم صحبت کنم. تابه حالا تاجایی که تونستم باتوجه به کاریی که داشتم تونستم مثمر ثمر باشم ووقتی بعدازمدتی موفقیت روحی واقتصادی رودرآنهامیبینم بسیار دعاگو شمامیشوم. واین پرسش شما به من این حس وداد که‌‌ رها نشدم وهمیشه کسی هست که من برای جبران خوبی‌ها ووقتی که برای من وما گذاشته! باید بدرخشم. درود فروان به شما واینکه خیلی دوستون دارم

سلام استاد معظمی بله موفق بودیم با فروش یک خانه ۱۱۷ متری که حدودا ۲۷۰ مبلیون ارزش داشت بعد از یکسال صاحب یک خانه با متراژ ۱۸۵ با امکانات قابل توجه درمنطقه‌ای که بسیار دوست داشتم شدیم واون مرغ تخم طلا هم داریم. استادمعظمی من هر روز برای شما بزرگوار وخانواده محترم دعای خیر وسلامتی می‌کنم. وخدا رو به خاطر انسان‌هایی مثل شما در زندگی شکر می‌کنم بسیار خوشحال وراضی هستم. متشکرم استاد گرامی. فراموش کردم که بگویم خانه‌ای که خریدیم ۷۵۰ میلیون بود

با درود فراوان خدمت استاد بزرگوار تا قبل از آشنایی با سمینارهای شما ۳ قرارداد شراکت را با ضررهای مالی خیلی زیاد و درمدت ۷ سال واگذار کردم اما در چهارمین شراکتم و همزمان با آشنایی با شما و بهره گیری از نکات نهفته در مطالب سمینار‌ها و سی دی‌ها، شراکت را بطور منطقی و با رضایت شریکم به نفع خود تمام کرده و از یک فروشندهٔ همیشگی کسب و کاربه یک خریدار تبدیل شدم. سپس با هدایت و راهنمایی ضمیر ناخود آگاهم و ارسال سیگنال‌های مداوم و تبادل انرژی‌های درونی توانستم آپارتمانم را که پیش از این چندین بار تصمیم به فروش آن را گرفته بودم با یک ملک استثنایی معاوضه کنم و به این ترتیب در مدت یک سال ۱۰۰ میلیون به سرمایه‌ام اضافه شد.

سلام ازشما متشکرم که نوع فکرم راعوض کردید. من قبل ازحضورمیانگین ماهی ‏۳۰۰هزارتومان درآمدداشتم اماالان میانگین ماهی۳میلیون درآمددارم وصاحب شرکت تولیدی شدم که۶نفربه صورت مستقیم و۳۵نفربه صورت غیرمستقیم مشغولند، درضمن کارآفرین نمونه استان مازندران هم شدم. 

باسلام اینجانب بامبلغ ۵۰ملیون بدهی دراین سمینارشرکت کردم وتوانستم دراین مدت به یاری حق بدهی خودراپرداخت کرده وحدود ۳۰ملیون به سرمایه خود اضافه کنم ازشما وهمکارانتان سپاسگزارم.

سلام، دیگه به مشکلاتی که در زندگی باهاشون روبرو هستم فرار نمی‌کنم و اونا را به دید یک مسئله می‌بینم و حلشون می‌کنم تفکر و باورم در مورد ثروت عوض و تو کسب و کارم موفق‌تر از قبل عمل می‌کنم و با اینکه الان در حال خدمت سربازی به سر می‌برم ولی دارم درآمدزایی می‌کنم، صمیمانه ازشما استاد گرامی.

محمود معظمی در این کارگاه به شما آموزش می‌دهد که چطور
 می‌توانید ظرف ۳ تا ۵ سال یک‌میلیون دلار دارایی داشته باشید.

لطفا به حساب بانکی و نوع روابطی که با اطرافیان و عزیزانتان دارید توجه کنید.

 

 

حمایت سپر طلایی چیست؟

حمایت سپر طلایی بدین معناست که اگر پس از تهیه محصول از کیفیت محصول به هر دلیلی ناراضی بودید، کل مبلغ پرداختی شما بازگردانده خواهد شد. معیار در خصوص تصمیم گیری کیفیت فقط نظر شخصی شماست. در ضمن هیچ گونه سوالی از شما پرسیده نخواهد شد!

متن تضمین داده شده توسط مدرس دوره را می توانید به صورت دستی، مکتوب و با امضا در تصویر زیر مشاهده فرمایید.

پس از خرید می توانید رسید خرید خود را دانلود فرمایید . محصول نیز ظرف مدت ۳روز کاری برای شما به صورت پستی ارسال خواهد شد .

3,490,000 ریال – خرید

 

 ads

دیدگاه ها


پاسخ دهید