no-img
تمدن پویا

شغل مناسب شما (کاری که برای آن ساخته شده اید را انجام دهید)


تمدن پویا
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

adsadsadsads

ادامه مطلب

MP3
شغل مناسب شما (کاری که برای آن ساخته شده اید را انجام دهید)
mp3
مرداد ۱۲, ۱۳۹۵
10 مگابایت
1,900,000 ریال
مدرس : حسین فلاح
تعداد فایل آموزش : 4 فایل . ارسال هر 2 روز یکبار طی مدت یک هفته
نحوه ارسال آموزش : قسمت معارفه به محض پرداخت، قسمت های بعدی ارسال با ایمیل
حجم فایل ها : هر کدام حدود 10 مگابایت
1,900,000 ریال – خرید

شغل مناسب شما (کاری که برای آن ساخته شده اید را انجام دهید)


از شغل فعلی خود راضی نیستید ؟

آیا فکر می کنید اگر در شغل دیگری بودید بهتر می توانستید عمل کنید ؟
آیا به راستی می دانید کدام شغل مناسب شماست ؟

متاسفانه هنوز باور غلطی درباره شغل مناسب وجود دارد ..!!

download

برای انتخاب شغل مناسب خود باید کارهای مختلف را امتحان کنید تا بدانید شغل مناسب شما چیست

download (1)

امروزه با روش های علمی و شخصیت شناسی می توانید دقیقا بدانید چه شغلی مناسب شماست و نیاز به آزمون و خطا نیست ..!!

آیا تا به حال دقت کرده اید که اکثر افراد با وجود دارای تحصیلات یکسان هستند اما نتایج متفاوتی را از خود نشان می دهند . بسیاری از افراد که در شغلی موفق نیستند، دیگران در همان شغل بسیار موفق عمل می کنند ..!! این ها اتفاقی نیست و دقیقا در این دوره دلایل آنها را خواهید یافت . دلایلی که باعث می شوند که کاری را انتخاب کنید که نه تنها از انجام آن لذت می برید بلکه باعث می شود آنقدر عملکرد خوبی داشته باشید که در مدت ۳ تا ۵ سال بتوانید به موفقیت هایی برسید که شاید در کار فعلیتان تا به حال هیچ گاه به آن نرسیده اید ..!!

اما این که دقیقا چه کاری مناسب شماست، به عواملی بستگی دارد . یکی از عمده عوامل آن شخصیت است . در کل مدل های متفاوتی برای دسته بندی شخصیت وجود دارد که معروف ترین آنها عبارتند از :
دیسک، انیاگرام و mbti .

مدل دیسک بسیار پایه ای است و از روی آن نمی توان اطلاعات خیلی دقیقی را بدست آورد . مدل mbti هم دارای جزییات کامل و بسیار پیچیده است . به همین دلیل مدلی که برای تعیین شخصیت و پیدا کردن شغل مناسب شما براساس آن استفاده کرده ایم، مدل اینیاگرام است .

یه سوال مهم
اگر واقعا عاشق کار خود باشید آیا از انجام آن خسته می شود ؟
اگر بدون خستگی و با قدرت به کار خود ادامه دهید اگر مسله ای بر سرراهتان قرار گرفت کار را کنار می گذارید یا به انجام آن ادامه می دهید ؟

اگر شغلی را با تعهد ۳ تا ۵ سال ادامه دهید قطعا موفقیت در آن تضمینی است .
به همین منظور باید عاشق کارتان باشید تا از آن دست نکشید و اگر مسله ای پیش آمد آن را حل می کنید و این یعنی تداوم کار با پشتکار و تهعد و باز هم این یعنی ادامه کار و ادامه کار و موفقیت شما ظرف ۳ تا ۵ سال .

مشخصات دوره :
تعداد جلسات : ۴ جلسه که هرجلسه به فاصله ۲ روز طی یک هفته برای شما ارسال می شوند .
مدت زمان هر جلسه : مدت زمان تقریبی هر جلسه دو ساعت می باشد و در کل شامل ۸ ساعت آموزش می باشد .
مدرس دوره : حسین فلاح

 

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟
کسانی که می خواهند کاری را انجام دهند که واقعا عاشقش هستند
می خواهند با انجام کار مورد علاقه خود، موفقیت خود را تضمین کنند
کسانی که می خواهند کارشان دقیقا برایشان عین تفریحشان باشید
کسانی که هم میخواهند کار مورد علاقه شان را انجام دهند و هم از آن کسب درآمد کنند

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست و بهتر است از شرکت در آن صرف نظر کنند ؟
کسانی که تحت هیچ شرایطی حاضر نیستند به دنبال علایق خود بروند
کسانی که کار خود را به عنوان یک اجبار پذیرفته اند
کسانی به دنبال کسب درآمد از کاری هستند که نمی توانند حتی تحملش کنند

 

۴ اعتراض رایچ برای شرکت نکردن در دوره آنلاین “شغل مناسب شما”

۱ . من زمان شرکت در این دوره را ندارم
ممکن است سالها در کاری هستید که واقعا به ان علاقه ای ندارید یا در آن موفق نیستید . ما مطمئنیم با وقتی که صرف می کنید، از طریق آموزش های این دوره کاری را پیدا می کنید که باغث خشنودی شما خواهد بود . صرف چند ساعت زمان برای انجام شغلی که عاشق آن هستید و تا آخر عمر می توانید از آن لذت ببرید واقعا ناچیز است .

۲ . ممکن است مطالب دوره واقعا آن طور که باید کاربردی نباشد
ما تضمین ۱۰۰ درصدی به شما می دهیم که اگر از محتوای دوره راضی نبودید کل مبلغ دوره را بدون هیچ گونه پرسشی به شما باز می گردانیم . نظر راجع به کاربردی بودن و کیفیت دوره فقط و فقط نظر ضخصی شماست .

۳ . در حالت دوره های آنلاین، سوالات را نمی توان مطرح نمود ..!!
شما با شرکت در دوره آموزشی به صورت آنلاین ساعت ها در وقت و زمان خود صرفه جویی می کنید . در ضمن آموزش ها را می توانید دانلود کنید و هر وقت خواستید دوباره از آنها استفاده نمایید .
و در ضمن می توانید سوالات خود را به صورت خصوصی برای ما بفرستید تا به شما پاسخ داده شود و اگر سوالات مشابه زیادی بود یک صوت یا فیلم توسط مدرس دوره ضبط شده و برای شما ارسال می گردد .

۴ . من هم اکنون هم از شغلم رضایت دارم
این خیلی عالیست . اما اجازه بدهید ابتدا مطالب دوره را بگذرانید . شاید کاری هست که لذت شما در آن چندین برابر باشد . شاید شما ندانید واقعا در چه کارهای فوق العاده دیگری می توانید لذت بیشتری را تجربه نمایید .
در ضمن توجه داشته باشید لذت بردن از کار با عادت کردن به آن کار متفاوت است .

از طریق گزینه “خرید و دانلود” زیر می توانید محصول را خریداری کرده و بلافصله پس از پرداخت قسمت معارفه و روند کلی دوره را دانلود فرمایید . قسمت های بعدی دوره در طول یک هفته به فاصله هر ۲ روز یکبار برای شما از طریق ایمیل ارسال خواهند شد .

 

چرا باید این آموزش را از حسین فلاح ببینم ؟!
حسین فلاح شخصی است که تا به حال، کمک به افراد جهت پیدا کردن شغل دلخواهشان را به صورت مشاوره فرد به فرد میداده است و هزینه مشاوره ایشان بسیار گران است . اما اینبار تصمیم گرفته اند تا این علم جامع و کاربردی را به صورت دوره آنلاین تهیه کرده و به صورت عمومی در اختیار شما قرار دهد . تا به حال ده ها نفر به خاطر این مشاوره ها توانسته اند کاری را انجام دهند که نه تنها از آن لذت می برند بلکه بسیار هم از ان پول می سازند .

پاسخ به سوالات متداول مشتریان :

آیا دوره به صورت آنلاین برگزار می شود ؟
خیر . دوره به صورت فایل صوتی و ضبط شده می باشد و در اختیار شما قرار می گیرد . می توانید فایل ها را حجم کم دانلود فرمایید و هر زمان که نیاز داشتید مجددا به آنها گوش دهید .

درس ها چگونه برایم ارسال می شوند ؟
در سها به فاصله ۲ روز یکبار در طی یک هفته برای شما ایمیل میشوند . مدت زمان هر جلسه آموزش نیز ۲ ساعت و در کل ۸ ساعت می باشد .

آیا می توانم درس ها را به صورت یکجا دریافت کنم ؟
خیر . درس ها به صورت دوره های در طی یک هفته و هر ۲ روز یکبار ارسال می شوند . اینگونه شما تمام آموزش ها را به مرور دریافت می کنید و حتما آنها را مورد استفاده قرار می دهید . تجربه نشان داده است که اینگونه آموزش بهره وری فوق العاده بیشتری دارد .

آیا با ارسال تمامی درس ها لینک های دانلود غیرفعال خواهند شد ؟
خیر . لینک ها دانلود همیشه برای شما فعال هستند و هر زمان که نیاز داشتید می توانید مجددا آن ها را دانلود فرمایید .

اگر سوالی داشتم چگونه می توانم مطرح کنم ؟
در صورت داشتن هر گونه سوال یا ارتباط با مدرس دوره، می توانید از طریق راه های ارتباطی مخصوصی که در اختیار شما قرار میگیرد می توانید سوالات خود را مطرح و با مدرس دوره ارتباط آنلاین داشته باشید .

 

Untitled-1001

از آنجایی که ما به کاربردی بودن تمام دوره هایمان معتقدیم، چنین تضمین قوی رضایت بخشی دوره را به شما می دهیم . متن تضمین داده شده در خصوص این دوره را می توانید در ادامه هم به صورت دستی و هم به صورت تایپی مطالعه فرمایید .

متن تضمین رضایت بخشی داده شده در خصوص  دوره آنلاین “شغل مناسب شما ” به صورت دستی :

photo_2016-06-20_02-00-17

متن تضمین رضایت بخشی داده شده در خصوص دوره آنلاین “شغل مناسب شما” به صورت تایپی :

تضمین می دهیم د رصورت عدم رضایت شما از کیفیت دوره آنلاین “شغل مناسب شما” به هر دلیلی، کل مبلغ پرداختی شما را به صورت کامل و بدون هیچ پرسشی باز می گردانیم . نظر راجع به کیفیت دوره فقط و فقط نظر شخصی شماست .

اگر می خواهید هم کار کنید، هم از کار و شغل خود لذت ببرید و هم از کار و هم از لذتتان پول بسازید، به شما پیشنهاد می کنیم همین الان در دوره “شغل مناسب شما” شرکت کنید .

 

از طریق گزینه “خرید و دانلود” زیر می توانید محصول را خریداری کرده و بلافصله پس از پرداخت قسمت معارفه و روند کلی دوره را دانلود فرمایید . قسمت های بعدی دوره در طول یک هفته به فاصله هر ۲ روز یکبار برای شما از طریق ایمیل ارسال خواهند شد .ads

دیدگاه ها


پاسخ دهید