no-img
تمدن پویا

مستند جنجالی پدیده


تمدن پویا
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

adsadsadsads

ادامه مطلب

MP4
مستند جنجالی پدیده
امتیاز 3.00 ( 1 رای )
mp4
خرداد ۱۱, ۱۳۹۵
490,000 ریال
نام محصول : مستند جنجالی پدیده
محتویات : تجربیات جمعی از میلیونرها
نوع محصول : ارسال پستی
490,000 ریال – خرید

مستند جنجالی پدیده


در آمریکا نسل جدیدی از میلیونرها شکل گرفته اند که بدون سرمایه اولیه و در یک سال به درآمدهای میلیون دلاری رسیده اند!
در این فیلم مستند، تمامی موارد مشترک این افراد بررسی می شوند.
رازهای کارشان را از زبان خودشان بشنوید!
رسیدن به موفقیت های بزرگ رؤیا نیست، بلکه نیاز به انجام کارهایی دارد که افراد موفق انجام می دهند!

درباره فیلم 
• نام فیلم: پدیده
• محصول: آمریکا
• نوع فیلم: مستند
• زمان: ۱:۳۶ ساعت
• زبان: انگلیسی
• زیرنویس: فارسی توسط تیم مدیرسبز
• فرمت: DivX قابل‌پخش در کامپیوتر و دستگاه پخش خانگی

چند نمونه از افرادی که در این فیلم از رازهای خود می‌گویند:

برایان ساکس (متخصص فروش که به یک کارآفرین میلیونر چند کسب‌وکاری تبدیل شد)

اولین نشانه‌گیری برای دستیابی به پدیده، تفکر شما درباره سریع به‌جای آهسته را واقعا برنامه‌ریزی می‌کند. سال‌های زیادی، من به درآمد سالانه‌ای در حدود ۲۰۰.۰۰۰ دلار چسبیده بودم. با تغییر تفکر درباره کارهایی که می‌توان در ۱۲ ماه‌‌ آینده انجام داد، کسب‌وکار دومی به‌راه انداختم و در ۳۶ ماه درآمد آن‌را به میلیون‌ها دلار رساندم و آن‌را به قیمتی ۷ رقمی فروختم. کسب‌وکاری دیگری که من شروع کردم در ۱۲ ماه اول خود درآمدی میلیون دلاری کسب کرد.

ویکی اروین، لوید اروین (مالک مدرسه هنرهای رزمی، کارآفرین کسب‌وکار اینترنتی)
به ما یاد داده‌اند که به‌ترتیب فکر کنیم، کارها را آهسته انجام دهیم، قدم به قدم، ۱-۲-۳، مهدکودک، دبستان،‌ راهنمایی، دبیرستان، دانشگاه، شغل و درآمد. سپس پس‌انداز را شروع کنیم و پس از آن، سرمایه‌گذاری را آغاز کنیم.
اما یاد گرفتم که چطور بر موانع فکری غلبه کنیم و کارهای بسیاری را همزمان انجام دهیم که به ما کمک می‌کند تا کارهای بیشتری را در ۱۲ ماه‌ آینده به نسبت ۱۲ سال گذشته انجام دهیم. ما در طول ۱۲ ماه، از اداره یک کسب‌وکار کوچک به پایه‌گذاری، ارتقا و کسب سود از دامنه وسیعی از کسب‌وکارهای دیگر رسیدیم.

رایان لی (مالک، جامعه آن‌لاین و کسب‌وکارهای وب‌سایتی)
به ما یاد داده‌اند که شروع و پرورش کسب‌وکار باید به‌آرامی صورت گیرد و به تلاشی سخت و طاقت‌فرسا احتیاج دارد و حتی در چند سال اول درآمدی متغیر دارد. اما این مرز سرعت برای درنوردیدن آفریده شده است. من کسب‌وکاری اینترنتی ‌راه انداختم، در حالی‌که همزمان به‌صورت تمام وقت تدریس می‌کردم. با این‌ وجود در چند ماه اول، کسب سود کردم. در ۱۲ ماه اول درآمدی برابر با ۱۰۰.۰۰۰ دلار کسب کردم و اکنون ماهانه درآمدی بیش از ۱۰۰.۰۰۰ دلار دارم.

ران لگراند (کارآفرین، نویسنده، سخنران، سرمایه‌گذار میلیونر معاملات املاک)
کاری که جان جیکوب استر انجام داد، منحصربه‌فرد و برای آن زمان بسیار بدیع بود. امروزه من به افراد معمولی از همه مشاغل آموزش می‌دهم که این کار را به‌طور مستمر انجام دهند. با دانسته‌های امروز ما، کسب میلیون‌ها دلار و حتی بیشتر از معاملات املاک بازی بچه‌گانه‌ای بیش نیست. دیگر توجیه خوبی برای میلیونر شدن در طول دهه‌ها وجود ندارد. می‌توانید این کار را در مدت ۱۲ ماه انجام دهید، از همین حالا شروع کنید.

اد اوکیفی
در حوزه کاری تخصصی من، یک صاحب کسب‌وکار معمولی درآمد سالانه‌ای بین ۱۰۰.۰۰۰ تا ۳۰۰.۰۰۰ دلار در سال دارد. من به آن‌ها یاد می‌دهم که چگونه در یک تعطیلات آخر هفته درآمدی ۱۰۰.۰۰۰ دلاری داشته باشند.

الکساندریا براون (ملکه مجله الکترونیکی، ناشر اینترنتی)
ایده سریع ثروتمند شدن همیشه مشکوک بوده است و در مورد آن به ما، حتی به من هشدار داده شده است. اما اعتقاد به تلاش آهسته و سخت مانند اولین هواپیمای برادران رایت و روش مصری‌ها برای ساخت اهرام، منسوخ شده است. امروز، می‌توانید یک‌شبه کسب وکاری در اینترنت ایجاد کنید. من اولین کسب‌وکار اینترنتی خود را چند سال پیش و زمانی شروع کردم که تقریبا هیچ چیز از کامپیوتر نمی‌دانستم و در همان سال به درآمدی ۳۰.۰۰۰ دلاری دست یافتم. این کسب‌وکار از آن زمان رشد پیدا کرده است. اما پس از آن، پدیده را کشف کردم. در ۱۲ ماه اخیر، ۷ محصول متفاوت را یکی پس از دیگری در کسب‌وکار آن‌لاین خود معرفی کردم و در سال گذشته، درآمد خود را سه برابر کرده و به بیش از یک میلیون دلار در سال رساندم. اگر روش نشانه‌گیری پدیده را بدانید، دیگر هیچ مرز سرعتی برای کسب ثروت وجود ندارد.

دن کندی (نویسنده، سخنران، کارآفرین سریالی، خالق روش پدیده)
من فقط ۵۲ سال دارم. ما در اولین روزهای کسب‌وکار خود، فقط دو ابزار اصلی برای انتقال پیام بازاریابی خود به مشتریان داشتیم: پست و تلفن. تبلیغات پستی مستقیم و جذب ۲۵ هزار تا ۱۰۰ هزار نفر هفته‌ها به طول می‌انجامید و ده‌ها هزار دلار هزینه در بر داشت. ولی اکنون دسترسی به صدها هزار نفر در چند دقیقه امکان‌پذیر است.

بیل گلیزر
امروزه، در شرکت گلیزر-کندی، ما از طریق ایمیل با بیش از ۱۰۰.۰۰۰ مشتری حداقل ۲ بار در هفته و بدون کمترین هزینه‌ای ارتباط داریم. ما به تکنولوژی سمینارها، وبینارها، فاکس و پخش صوتی فکر می‌کنیم. اکنون می‌توان کسب‌وکاری که ساخت آن ۱۲ ماه به‌طول می‌انجامید را در ۱۲ ماه ایجاد کرد.
اکنون می‌توان تبلیغ بازاریابی که اجرای آن ۱۲ هفته به‌طول می‌انجامید را در ۱۲ ساعت انجام داد.

سوالات متداول

۱. آیا ایده‌های یک فیلم خارجی می‌تواند برای ما کاربردی و قابل‌اجرا باشد؟
اغلب ایده‌ها کاملا کاربردی هستند، زیرا به موارد پایه‌ای و زیربنایی رشد کسب‌و‌کار پرداخته می‌شود. بیشتر موفقیت‌های بزرگ در کسب‌و‌کار به استفاده از ابزاری خاص یا اجرای یک ترفند بستگی ندارد، بلکه بیشتر به تغییر دیدگاه و داشتن استراتژی‌های بهتر و قوی‌تر بستگی دارد.

۲. آیا فیلم توسط شما تولید شده است؟
خیر. این فیلم یک فیلم مستند معروف است که سال‌ها در آمریکا فروخته شده است. تیم مدیرسبز این فیلم را ترجمه کرده و با زیرنویس فارسی ارائه می‌دهد.

۳. این فیلم برای چه کسب‌و‌کارهایی مناسب است؟
ایده‌های فیلم تقریبا در تمام کارها قابل استفاده هستند، ولی اگر کارتان به نحوی به آموزش بستگی دارد توصیه می‌کنیم حتما این فیلم را تهیه کنید و در رشد کارتان بسیار موثر خواهد بود.

پس از خرید می توانید رسید خرید خود را دانلود فرمایید . محصول نیز ظرف مدت ۳روز کاری برای شما به صورت پستی ارسال خواهد شد .

490,000 ریال – خریدads

دیدگاه ها


پاسخ دهید