no-img
تمدن پویا

نگرش و نحوه جذب و استخدام


تمدن پویا
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

adsadsadsads

ادامه مطلب

MP3
نگرش و نحوه جذب و استخدام
mp3
شهریور ۴, ۱۳۹۵
450,000 ریال
450,000 ریال – خرید

نگرش و نحوه جذب و استخدام


از کارمندان چندمنظوره تمام‌وقت استفاده نکنید، به‌جایش یک سری کارها را به خارج از مجموعه خود محول کنید.

اگر کسی که می‌خواهید استخدام کنید توانمند نیست، به امید این‌که در آینده خودش را بالا بکشد نباشید.

احتمال خطا وقتی‌که ناچار به استخدام از میان متقاضیان محدودی باشید، بالا می‌رود. همیشه به فکر شناسایی شبکه‌ای از آدم‌های توانمند برای استخدام‌های آینده‌تان باشید.

باکسانی در شبکه خود در تماس باشید که اگر از آن‌ها کاری خواستید، اولین حرفشان این نباشد که چقدر پول می‌پردازید.

 

ما برای شما راهکاری داریم که چگونه مرتکب این اشتباهات نشوید ..!!

کارگاهی به نام نگرش جذب و استخدام

 

عصر تغییرات پرشتاب علمی و تکنولوژیکی سازمان‌ها را بر آن داشته تا با کسب بهترین منابع و مدیریت صحیح آن بتوانند به رقابت بپردازند. اگر درگذشته کسب ابزار و تکنولوژی می‌توانست عامل مهمی در مزیت رقابتی به‌حساب آید امروزه منابع اطلاعاتی و از همه مهمتر نیروهایی که توان تبدیل این اطلاعات به ارزش‌افزوده را برای سازمان‌ها داشته باشند از هر چیز باارزش دیگری، بیشتر حائز اهمیت هستند.
 انسان به‌عنوان رکن اساسی توسعه، در چارچوب فعالیت‌های گروهی و سازمانی خود ایفاگر نقش مهم و پراهمیتی است، امروزه رشد و توسعه سازمان‌ها درگرو به‌کارگماری صحیح منابع انسانی است. همواره جذب و بکار گیری نیروی انسانی از مسائل حساس و مهم در سازمان‌ها هست. راه‌های گوناگونی تابه‌حال مورداستفاده قرارگرفته است همچون آزمون کتبی و مصاحبه؛ اما با توسل به خلاقیت، راه‌های بیشماری وجود دارد که می‌تواند ریسک یک استخدام مطلوب را به حداقل برساند.

باید برای استخدام روی سوار شرط ببندید و نه روی اسب
درست و با دقت استخدام کنید، در زندگی، کسی فرصت جبران پیدا نمی‌کند.

از طریق دکمه پرداخت زیر می توانید پرداخت خود را انجام دهید و ثبت نام خود را تکمیل کنید . پس از ثبت نام می توانید رسید خود را دانلود فرمایید . یک نسخه از اطلاعات پرداخت نیز برای شما ارسال خواهد شد . در ضمن کارشناسان ما پس از ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت .

 

سه اشتباه رایج در استخدام نیروی انسانی

1

اگر تا حالا گلف بازی کرده‌اید، حتماً می‌دانید که وقت‌هایی هست که می‌شود به دیگر بازیگران، اجازه دهید یک فرصت اضافی داشته باشند. نه از در رفاقت و کار تیمی که برای این‌که اگر یک‌وقت اشتباه اساسی و بدی از کسی سر زد، فرصت اصلاحش را داشته باشد بدون این‌که از امتیازش کم شده یا در کارت بازی ثبت شود.

2

وقتی من به کمک یک سازمان غیرانتفاعی یا مردم‌نهاد برای برنامه‌ریزی راهبردی می‌روم، گاهی از مدیرعامل می‌پرسم که درگذشته چه تصمیمی گرفته که برای جبرانش آرزو می‌کرد کاش فرصت استفاده از یک ضربه اضافی را داشت. پاسخ در بیشتر موارد، مربوط به تصمیم‌گیری درباره یک استخدام نامناسب است.

3

جالب اینجا است که در رسانه‌ها، تارنماها، وبلاگ‌ها و یا اجلاس‌های اطلاعاتی در مورد رهبری و مدیریت سازمان‌های غیرانتفاعی، همیشه به مواردی چون بهترین مدل کار، راه‌های جذب بودجه و یا راه‌های موفقیت و این‌طور موارد خیلی جذاب اشاره می‌شود، اما کمتر کسی می‌آید و چیزی مثل استخدام اشتباه یا نامناسب را بررسی ‌می‌کند.

 

این کارگاه برای چه کسانی مناسب است ؟

کسانی که به دنبال نیرویی کارامد هستند که در کمترین زمان ممکن بالاترین بازدهی کاری را داشته باشد
کسانی که نمی خواهند با آزمون و خطا یک نیروی کارآمد استخدام کنند و از راه روش آن دقیقا به نیرویی که به دنبالش هستند می رسند
کسانی که قبول و باور دارند یک نیروی خوب می تواند جایگاه کل کسب و کار را بالا ببرد

این کارگاه برای چه کسانی مناسب نیست و بهتر است از ثبت نام در آن صرف نظر کنند ؟

کسانی که فکر می کنند نیروی کار هیچ ارتباطی به بازدهی کاری ندارد
کسانی که تصمیم گیرنده در خصوص جذب و استخدام نیروها نیستند
کسانی که فکر می کنند نیروهای قدیمی خوب هستند و توانایی و انعطاف پذیری جذب افراد جدید را ندارند

معروف است که شرکت‌هایی که فعالیت‌های مخاطره‌آمیز دارند، به داشتن نیروی انسانی مناسب، خیلی اهمیت می‌دهند. شعاری که زیاد از آن یاد می‌شود، می‌گوید: «روی سوار شرط ببندید و نه روی اسب.» طرفداران این دیدگاه می‌گویند افراد مناسب می‌توانند نظریه‌ها، مدل‌ها و دیدگاه‌های غلط را اصلاح کنند، اما بهترین نظریه‌ها، شیوه‌ها و دیدگاه‌ها توانایی اصلاح افراد نامناسب را ندارند.

 

اصولاً استخدام افراد مناسب، هرگز کاری آسان نیست و هیچ شرکت یا نهادی در جهان نیست که بگوید ما این مسئله را حل کرده‌ایم. ضمن این‌که نقاط کوری هم در استخدام سازمان‌های مختلف وجود دارد. برای مثال، فکر کنید یک سازمان که کارش فروش باشد، به‌راحتی توسط آدم زبان‌باز و چاپلوسی فریب بخورد یا سازمانی علمی که فکر کند استخدام کسی با مدرک بالا و تحصیلات عالی، برابر با توانایی آن‌کس برای مدیریت و رهبری است . 

۴ اعتراض رایج برای شرکت نکردن در این کارگاه :

۱ . من وقت شرکت در این کارگاه را ندارم
دقیقا به همین دلیل شما باید در این کارگاه شرکت کنید . اگر بتوانید نیرویی را استخدام کنید که خیالتان از بابت فعالیتش راحت باشد دیگر مسله ای به نام نداشتن وقت نخواهید داشت .

۲ . قیمت این کارگاه گران است
هزینه استخدام یک نیرو را در نظر بگیرید . اگر نیرویی را استخدام کنید به واقعا کارآیی نداشته باشد شما چندین ماه حتی تا یک سال حقوق او را پرداخت می کنید و دست آخر رضایتی هم از کار او ندارید .
به این فکر نکنید که هزینه این کارگاه چه قدر تمام می شود . به این فکر کنید که هزینه اسنتخدام یک نیروی نا کارآمد چه قدر برایتان گران تمام می شود .

۳ . من در حال حاضر هم از نیروهایم راضی هستم
ما مطمین هستیم که با یادگیری نکات و آموزش های این دوره قطعا می توانید نیروهای کارآمدتری را جذب کنید . نه تنها جذب نیروی کارآمدتر، بلکه نیروهای فعلی ای که خوب هستند را می توانید به عالی تبدیل نمایید .

۴ . من به اثر بخش بودن این کارگاه تردید دارم
ما به شما تضمین می دهیم که اگر از کیفیت این کارگاه ناراضی بودید کل مبلغ پرداختی را بدون هیچ گونه پرسشی به شما باز می گردانیم . نظر راجع به کیفیت این کارگاه فقط و فقط نظر شخصی شماست . متن تضمین داده شده را در قسمت پایین در بخش تضمین کارگاه می توانید مشاهده فرمایید .

 

از طریق دکمه پرداخت زیر می توانید پرداخت خود را انجام دهید و ثبت نام خود را تکمیل کنید . پس از ثبت نام می توانید رسید خود را دانلود فرمایید . یک نسخه از اطلاعات پرداخت نیز برای شما ارسال خواهد شد . در ضمن کارشناسان ما پس از ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت .

 

تضمین اثر بخشی کارگاه :

Untitled-1001

ما به اثربخش بودن این کارگاه مطمینیم . از این جهت چنین تضمین قوی ای را به شما می دهیم . متن تضمین را می توانید در ادامه هم به صورت دستی و هم به صورت تایپی مشاهده فرمایید .

تضمین اثربخشی دوره به صورت دستی :

photo_2016-06-20_02-00-17

متن تضمین اثر بخشی کارگاه به صورت دستی :
در صورت عدم رضایت از شما از کیفیت مطالب ارائه شده در این کارگاه، کل مبلغ پرداختی شما به صورت کامل و بدون هبچگونه پرسشی به شما بازگردانده خواهد شد . معیار راجع به کیفیت کارگاه فقط نظر شخصی شماست .

یادتان باشد نیروی کار از روی آگهی و از خیابان به سراغ شما می آیند . از کجا می دانید کدام یک از این ها دقیقا مناسب کار هستند ؟
ما برای شما یک راهکار کاملا علمی و عملی داریم تا بتوانید تشخیص دهید دقیقا کدام نیروست که مناسب کار شما و همانیست که منتظرش بودید ..!!

آیا دوست دارید وقتی سر کارتان نیستید آنقدر خیالتان از بابت کارتان راحت باشد که اصلا نیازی به حضور شما هم در کارتان نباشد .
کافیست تصمیم بگیرید و هم اکنون اقدام کنید و نیروهایی کارآمد را به کار بگیرید که بتوانند جایگزین خوبی حتی برای خودتان باشند .

از طریق دکمه پرداخت زیر می توانید پرداخت خود را انجام دهید و ثبت نام خود را تکمیل کنید . پس از ثبت نام می توانید رسید خود را دانلود فرمایید . یک نسخه از اطلاعات پرداخت نیز برای شما ارسال خواهد شد . در ضمن کارشناسان ما پس از ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت .

 موضوعات :
فروشگاه , مقالات
ads

دیدگاه ها


پاسخ دهید