no-img
تمدن پویا

هر روز با دوستی تماس بگیرید


تمدن پویا
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

adsadsadsads

ادامه مطلب

TXT
هر روز با دوستی تماس بگیرید
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
txt
شهریور ۲۷, ۱۳۹۵

هر روز با دوستی تماس بگیرید


هر روز با دوستی تماس بگیرید

یکی از مدیران کمپانی ما رسم جالبی دارد. هر شب، وقتی همه‌ی کارهای روزانه‌اش را به سرانجامی رساند و می‌خواهد چراغ‌ها را خاموش کند و به خانه برگردد، خود را ملزم کرده یک تماس آخر را هم بگیرد. این تماس ممکن است با یک مشتری باشد، یا باکسی باشد که شاید قرارداد ببندد، یا دوستی که مدتی با او حرف نزده است، ولی به‌هرحال قبل از خروج از اداره این تماس را حتماً می‌گیرید.

تماس آخر را گرفتن، در کار و تجارت، راهبرد خوبی  و حتی در زندگی خصوصی، خیلی پرثمرتر است. هرکس بعضی از رفاقت‌هایش را همیشگی می‌پندارد و حسرت می‌خورد کاش بیشتر با دوستانش تماس داشت. ولی پرمشغلگی مانع می‌شود و همه‌ی نیت‌های خیر در دریایی از کاغذبازی و ضرب‌الاجل‌های دیوانه‌وار غرق می‌شود. تماس مردم باهم قطع می‌شود، فراموش می‌کنند از هم یادی نمایند و قبل از آن‌که به خود آیند و بفهمند چه اتفاقی افتاده، دوستی‌هایشان را از دست می‌دهند. هرروز، لااقل به یکی از دوستانتان تلفن کنید، حتی اگر فقط به خاطر آن‌که بدانند به یادشان بوده‌اید. یک تماس تلفنی وقتی نمی‌گیرد ( و اگر دوست شما هم فردی پرمشغله باشد، نباید هم بگیرد)، ولی تماس با دوستی را در جدول زمان‌بندی منظور کردن، آن‌چنان ثمربخش خواهد بود که فکرش را هم نمی‌توانید بکنید)

پس هر روز قبل از خاموش کردن چراغ های محل کار و رفتن به خانه شماره یک دوست را بگیرید و پس از صحبت کردن با او محل کار خود را ترک کنید.موضوعات :
مقالات
ads

دیدگاه ها


2 پاسخ به “هر روز با دوستی تماس بگیرید”

  1. hosein می‌گه:

    باسلام وعرض ارادت .بسیارمطلب زیبا وجدیدی بودخیلی لذت بردم وحتما اازامروزاینکارراخواهم کرد. سپاسگزارم.

پاسخ دهید