no-img
تمدن پویا

کارگاه طرحی برای زندگی(غیر حضوری)


تمدن پویا
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

adsadsadsads

ادامه مطلب

MP3
کارگاه طرحی برای زندگی(غیر حضوری)
mp3
خرداد ۱۱, ۱۳۹۵
990,000 ریال
نام محصول : طرحی برای زندگی(صوتی)
مدرس : حسین فلاح
مدت زمان : 14 ساعت
نوع محصول : ارسال پستی
990,000 ریال – خرید

کارگاه طرحی برای زندگی(غیر حضوری)


آنچه که در زندگی تو جایی ندارد ، در تصویر ذهنی تو جایی نداشته است .

آنهایی که چشم انداز دارند رشد میکنند و آنهایی که چشم انداز ندارند از صحنه روزگار محو میشوند.آنچه که الهام بخش توست تو را به جلو میبرد . موفقیت تو در زندگی بستگی مستقیم به شفافیت چشم انداز تو . استاد کسی است که روی چشم انداز خودش متمرکز است ، روی آن وقت میگذارد به آن معنی میدهد و ناامید نمیشود. این چشم انداز را ما باید تعریف کنیم . میخواهیم زندگی ما چگونه باشد ؟چه چیزی برای ما بسیار مهم است؟

??وقتی کسی به شما می گوید نمی توانی انجام بدهی ، بدان که دروغ میگوید .
??سرنوشت ما همه موفقیت است .
??وقتی که می بینی به این دنیا آمده ای ، یعنی اینکه با هدفی به این دنیا آمده ای. فقط باید نظام ارزشیت را بشناسی .
??انسانهای بزرگ منحصر بفرد هستند، می ایستند و اصیل فکر میکنند ، میدانند که با هدف به این دنیا آمده اندو باید ایده خلاق داشته باشند تا دنیا را تغییر بدهند.

اغلب گفته می‌شود زمانی که مردم صرف برنامه‌ریزی برای تعطیلات آینده‌شان می‌کنند به‌مراتب بیشتر از زمانی است که صرف برنامه‌ریزی برای زندگی و کارشان می‌کنند.

و این‌یک تراژدی جدی است! که منجر به رسیدن به انسان‌هایی می‌شود که به سنی مشخص رسیده‌اند و به این فکر می‌کنند که کجا هستند؟ و نمی‌دانند چرا ازآنچه انجام می‌دهند خرسند و راضی نیستند و نیز انسان‌هایی که به بازنشستگی رسیده‌اند اما ناامیدانه به چیزهایی فکر می‌کنند که دوست داشته‌اند انجام دهند و به فرصت‌هایی که ازدست‌داده‌اند! اطراف ما هستند کسانی که پول‌دارند ولی در صف طولانی‌مدت پزشکان نشسته‌اند یا ساده‌تر بگویم پول‌دارند ولی اعصاب ندادن، شاید بخندید، خدا هم می‌خندد به انسان‌هایی که سلامتی و عمرشان که تنها دارایی‌شان است را می‌دهند تا پول به دست آورند بعدازآن حاضرند پولشان را بدهند تا آن دو برگردد و این امر محال است.

خبر خوش؛

اینکه، قرار نیست تو یکی از آن‌ها باشی و خبر بهتر آنکه هنوز برای شروع برنامه‌ریزی دیر نشده است! باکمی آینده‌نگری و ایجاد آمادگی می‌توانی به زندگی آینده‌ات شکل‌دهی و طرحی برای آن رسم کنی مانند میکل‌آنژ اثری همچون تندیس داوود خلق کنی و بعدازاین کارگاه باکمی سخت‌کوشی و پشتکار می‌توانی به زندگی‌ای هیجان‌انگیز، غنی و پر از ثروت و ارزشمندی که برگرفته از الهامات است برسی.

بخش اصلی خبر خوش آن است که هم‌اکنون در مقابلت چارچوب اصلی موردنیاز برای برنامه‌ریزی راداری. آنچه باید انجام دهی دقت کردن به تمام مطالبی که ارائه می‌شود انجام دادن آن‌ها با جدیت و صرف وقت، البته این زمان به‌مراتب کمتر از زمانی است که صرف برنامه‌ریزی برای یک مسافرت مهم می‌کنی.

لطفاً سخت نگیرید ولی جدی باشید!

بلافاصله پس از خرید می توانید رسید خود را دانلود کنید و محصول حداکثر ظرف ۳ روز کاری به آدرس شما ارسال خواهد شد .

 
990,000 ریال – خرید

کارگاه ما با شناخت و واکاوی خود شروع میشود.آنچه برایت ارزش دارد و به زندگیت معنی می دهد.چیزهایی که راضیت می کند و موقعیت هایی که درآنها شاد وسرحال هستی.نیازهایت را میسنجیم و به شیوه های شکل دهی آنها می پردازیم.

پس ازآن با واکاوی دانشی که از خود داری به رؤیاهایت (حتی سرکش ترین آن ها)می رسیم.وهرآنچه می خواهی انجام دهی ،می خواهی باشی و می خواهی به دست آوری را مورد بررسی قرار می دهیم.

اگر بخواهی به تمام آرزوهایت برسی ممکن است به هیچ کدام نرسی. پس باید برای رسیدن به انتخاب های درست،این لیست بلند را به تعدادی محدودتر ازرؤیاهایی که واقعا می خواهی به آنها برسی برسانی.

فراموش نکن که با کاستن از این لیست مهم ترین آرزوهایت مشخص می شوند و پس ازآن برای انجام بقیه  موارد میتوانی به عقب برگردی و آنها را محقق کنی.

سپس در قسمت هدف گذاری های قدرتمند همین رؤیاها تبدیل به چشم انداز های قوی و الهام بخشی  از آینده می شوند و همین اهداف برای رسیدن به این آینده ایجاد انگیزه می کنند.

سر انجام در بخش ساماندهی موفقیت ها ،برای رسیدن به این اهداف برنامه ریزی می کنیم و یاد می گیریم چگونه تلاش برای رسیدن به این اهداف را دربرنامه روزانه خود بگنجانیم.

در پایان این قول را به شما می دهم از اینکه چقدرتمرکزتان وخلاقیت های ذهنیتان با این تمرینات بهبود یافته متعجب خواهید شد.

در همراهی با یک برنامه منسجم و کامل برای رسیدن به یک زندگی ارضا کننده،شاد و همراه با سعادتمندی به جدیتتان نیازمندیم.

 

۱-واکاوی خود

اولین قدم شناخت خود است چرا اگر ما بتوانیم یک شناخت نسبی از خود پیدا کنیم به مراتب بهترو بهتر می توانیم طرحی را که دوست داریم ترسیم کنیم ،پس توصیه من به شما این است که اگر می خوهی به گونه ای زندگی کنی که باآن چه هستی وآن چه می خواهی باشی،هماهنگ باشی این قسمت را جدی بگیر. متشکرم

اغلب دقیقا انگشت گذاشتن روی چیزی که واقعاً برایت مهم است یا آنچه مطمئناً می تواند موجب شادی و ارضایت شود آسان نیست.به هرحال ارزش تلاش برای آزمودن وبرگزیدن را دارد.با این کار می توانی مطمئن باشی که زندگی که برای خودت بر می گزینی شادی و نشاط ابدی برایت به همراه خواهد داشت.

این کار نقطه شروعی برای برگزیدن مسیر و نیز کسب اطمینان از میزان اهمیت و ارزش رؤیاهای برگزیده ات است.باکسب شناخت ازخودت می توانی مطمئن باشی که این رؤیاها و اهداف می توانند موجب سعادت و شادکامیت شوند.

برای این کار باید به عقب بازگردی! ببین کی و کجا در زندگیت احساس خوشبختی و شادی داشته ای!

چه زمانی احساس کرده ای که زندگی برایت معنا و مفهوم دارد؟ چه زمانی به آنچه داشته ای مباهات می کردی و ازانجام کاری غرور سرتاپایت را فرا گرفته بود؟

پس از آن به ارزشها و اصول مورد علاقه تو درزندگی می پردازیم و با این کار اطمینان حاصل می کنیم که آن چه برگزیده ای درمسیر ارزشها ومطابق با اصول مورد پسند تو قرار دارد.  

  • چه چیزهایی موجب شادیت می شود؟

  • چه چیزهایی موجب غرورت می شود؟

  • چه چیزهایی موجب به وجودآمدن حس ارضا و کمال درتو می شود؟

 

 

بررسی ارزشها

گام بعدی بررسی ارزشهاست. ارزشها عقاید ثابتی هستند درباره آنچه مورد خواست توست. چیزهایی که درمورد کار و شیوه زندگی برایت مهم است البته اگر باخود صادق هستی.
اگربرخلاف ارزش هایت کار یا زندگی کنی از آن چه انجام می دهی راضی و خشنود نخواهی بود و برعکس اگر در مسیر ارزشها و عقایدت گام برداری به رضایت وشادکامی خواهی رسید.

۲-شناخت نیازها

همانطور که ارزشهای انسانها با یکدیگر متقاوت است نیازهای آنها هم متنوع است نیاز از نظر من یعنی امری ضروری برای احساس رفاه ونیز انگیزه ای برای رسیدن به رفاه و رفع نیاز و یا درحقیت نیاز مادراختراع است.

۳-واکاوی رؤیاها

بسیارخوب وقت تفریح و رؤیا پردازی است!
به رویاهایی که از آینده داشته اید فکرکنید!رؤیاهای متنوع در زمانهای مختلف، آینده ای کامل و بی نقص،همه آنها را به خاطر بیاورید وباز هم خیال پردازی کنید.

شکارچی که به دنبال دو خرگوش می دود به هیچ کدام نخواهد رسید!

۴-ایجاد اهداف قدرتمند

اگر این رؤیاها همان هایی هستند که مطمئنی می خواهی به آنها برسی،چگونه می خواهی آنها را محقق کنی؟
باید رؤیاها را تبدیل به اهداف انگیزاننده ای کنی که قرار است به سمتش حرکت کنی،وسپس خودت را به گونه ای مجهز کن که انگار رفتن به سمت این اهداف نقش محوری در برگزیدن مسیرت دارد.

چرا باید هدف گذاری کنیم؟اهداف آماجی هستند که تعیین می کنیم وبرای رسیدن به آنها تلاش می کنیم.
درمسیررسیدن به رؤیاهایمان اهداف،نقاط برجسته و روشنی هستند که باید فتح شوند.۵-تعیین اهدافتمام رؤیاهایی را که انتخاب کردی را به اهداف قوی و احساسی تبدیل کن.۶-مجهز شدن برای رسیدن به موفقیت هاتا اینجا توانستی رؤیاهایت را به اهداف جالب و قدرتمند تبدیل کنی ودر جاهایی هم که این اهداف بزرگ ودست نیافتنی بودند،اهدافی کوچکتر یا گامهای نخستین برایشان در نظر گرفتیم.
اگر تا اینجا درست آمده باشی خودت متوجه شده ای که سطح انگیزه ات بسیار بالا رفته است!پس همین الان شروع کن که خیلی وقت نداری.☑️چنانچه در کارگاه دو روزه طرحی برای زندگی ثبت نام نمایید،ویا سی دی آنرا تهیه نمایید، به شما خواهیم آموخت که چگونه در زندگی از الهامات درونتان کمک بگیرید و الهام بخش دیگران باشید.

بلافاصله پس از خرید می توانید رسید خود را دانلود کنید و محصول حداکثر ظرف ۳ روز کاری به آدرس شما ارسال خواهد شد .

 
990,000 ریال – خریدموضوعات :
محصولات صوتی
ads

دیدگاه ها


پاسخ دهید