no-img
تمدن پویا

دوره نخبگان فروش


تمدن پویا
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

adsadsadsads

ادامه مطلب

TXT
دوره نخبگان فروش
txt
مرداد ۳۱, ۱۳۹۵

دوره نخبگان فروش


  • می‌خواهید جزو نخبگان فروش کشور باشید؟

  • می‌خواهید وجودتان شرکت‌ها و اقتصاد کشورتان را متحول کند؟

  • می‌خواهید هرگز نگران درآمد و کمبود فروش نباشید؟

  • دوست دارید که مورد احترام و مشورت مدیران قرار بگیرید؟

  • می‌خواهید سرمشق و الگویی بزرگ و خوبی برای فرزندان و جوانان این کشور باشید؟

اگر، پاسخ شما مثبت است، تمدن پویا و حسین فلاح به شما پیشنهاد می‌کند: در دورۀ «نخبگان فروش» شرکت کنید

کلاس‌های آموزشی؛ که به طور متوسط ۱ روز «در ماه» برگزار می‌شود (که روزهای تعطیل می باشد). این کلاس‌ها درخارج از شهر و به دور ازدغدغه های روزانه برگزار می‌شوند و معمولا بین کلاس‌ها یک ماه است.

۲- تورهای آموزشی؛ که معمولا سه تور آموزشی در طول مدت برگزاری دوره، خارج از یزدبرگزار می‌شود. هدف از برگزاری این دوره این است که دوستان صرفا آموزش تئوری در زمینۀ فروش نبینند بلکه با تمرین کردن به این مهارت دست پیدا کنند و با پی‌گیری آموزش‌ها و انجام تمرین‌ها، همچنین با مشاوره‌هایی که در دوره می‌بینند، فروش برایشان کاری روتین و عادی باشد. هدف این است که فروش دیگر به شکل یک دغدغه برایشان نباشد، بلکه امری بسیار خوشایند و لذت‌بخش و آسان و سریع باشد و فروش را «کاربردی» تجربه کنند. بسیاری از دوستان فروشنده، معرفی و ارائه خدمات و یا محصولات خود را راحت انجام می‌دهند و یا پاسخ‌گویی به اعتراضات مشتریان برای آنها ساده است، اما در زمان نهایی شدن قرارداد دچار مسئله می شوند و یا برعکس. در دورۀ « نخبگان فروش » ابتدا ما به این موضوع می‌پردازیم که دغدغۀ اصلی و مشکل اصلی در زمینۀ فروش برای اشخاص چیست و با توجه به آن، آموزش های لازم به دوستان داده خواهد شد.


 برای ما خیلی مهم است که دوستانی که قصد شرکت در این دوره را دارند حتما این دوره مناسبشان باشد: علاقه‌مند به کار فروش باشند و یا فروش، حرفۀ اصلی آنها باشد. 

به دلیل این‌که «نخبگان فروش» یک دورۀ کاربردی و نتیجه‌گرا می‌باشد، مهم است که دوستان به این دوره علاقه‌مند باشند تا تمرینات روزانۀ خود را با پشتکار زیاد به انجام برسانند. موارد آموزشی و سرفصل‌های دورۀ نخبگان  فروش به‌شرح زیر است:– هدف

- ماموریت زندگی

- روان‌شناسی فروش ۱

– مهرۀ مار و قدرت نفوذ در فرد مقابل

- روان‌شناسی عمومی

- روان‌شناسی شادی و ثروت

– فن بیان و شیوه‌های مذاکره

- مذاکره حضوری، تلفنی و…

– روان‌شناسی موفقیت
– روان‌شناسی فروش ۲

– انتقادپذیری

- پاسخ‌گویی به اعتراضات

- رفع خجولی

- نحوۀ صحیح پوشش و انتخاب لباس 

– روان‌شناسی فروش ۳

– چرخۀ فروش

– چرخ زندگی

- مدیریت زمان

- مدیریت رفتار

– و هر مهارتی که یک فروشندۀ حرفه‌ای باید بداند. علاوه بر برخورداری از این آموزش‌ها، شما از مشاورۀتیم حرفه ای تمدن پویا در کار خود نیز بهره‌مند می‌شوید.

در ضمن، این دوره فرصت مناسبی است برای همۀ عزیزان تا کالاها و خدمات خود را به دیگران ارائه دهند و از یک بازار بزرگ کشوری برای فروش خدمات خود بهره‌مند شوند

 هدف اصلی تمدن پویا از برگزاری دورۀ نخبگان فروش، تربیت فروشندگان نابغه و ایجاد تحول مثبت در اقتصاد و کسب‌و‌کار ایران است. 

 

» همه ما در وجودمان شخصیت نابغه داریم و موفقیت و فراوانی از طبیعی‌ترین قوانین جهان هستی است، مهم این است که این نبوغ را در خودمان پیدا کنیم و آن را بیدار نماییم. دورۀ نخبگان فروش ، در این زمینه به شما کمک می‌کند.

 

» همه کار‌ها نیاز به یادگیریِ مهارت و تکنیک دارد، فروش هم مستثنی از این قضیه نیست. در دورۀ نخبگان فروش ، به‌طور تخصصی به شما تکنیک‌ها و مهارت‌های فروش آموزش داده می‌شود و با پی‌گیری، این مهارت‌ها در شما درونی و ماندگار می‌گردد. 

 

» در دورۀ نخبگان فروش ، روی باور‌ها و عادات پولی و کاری شما کار می‌شود و به شما کمک می‌شود تا باورها و عادات درست و موفقیت‌آفرین را جایگزین باورها و عادت‌های نامناسب نمایید. 

 

» در دورۀ نخبگان فروش یاد می‌گیرید ابتدا وضعیت موجود خود را بشناسید، آن را بپذیرید و سپس برای تغییر آن و پیشرفت مستمر خود، هدف‌گذاری و پی‌گیری کنید.

 

» در دورۀ نخبگان فروش می‌آموزید که چگونه از یک طرف با ترس‌های خود به عنوان فروشنده، و از طرف دیگر با ترس‌های خریدار روبرو شوید؛ و یاد می‌گیرید که چگونه این ترس‌ها را آسان و سریع و خوشایند، برطرف کنید. 

 

» در دورۀ نخبگان فروش ، ۳ مانع و گلوگاه اصلی در فروش را می‌شناسید و یاد می‌گیرید که چگونه با مهارت و استادی، از این موانع و گلوگاه‌ها عبور کنید.

 

 

پرسش و پاسخ:

 

دورۀ نخبگان فروش بیشتر برای چه کسانی مناسب است؟

نخبگان فروش یک دورۀ تخصصی و کاملا کاربردی است؛ بنابراین برای کسانی مناسب است که حتما ارتباط مستقیم با فروش داشته باشند و به فروش هم علاقۀ زیادی داشته باشند؛ در واقع، «عاشق فروش» باشند. این دوره بیشتر مناسب مدیران، کارآفرینان، صاحبان کسب‌وکار، فروشندگان و بازاریابانی است که می‌توانند آموزش‌های دوره را بلافاصله در کار خود پیاده و اجرا کنند.

دورۀنخبگان فروش تاکنون چند بار برگزار شده است؟

تاکنون ۸ دوره از نخبگان فروش برگزار شده است. شما می‌توانید هم‌اکنون برای دوره‌ نهم پیش‌ثبت‌نام کنید.

 

آیا مدرس همۀ آموزش‌ها حسین فلاح است؟

حسین فلاح به اتفاق استاد خود آقای محمود معظمی و محمدرضا طحان زاده مسئولیت آموزش را به عهده دارند.

آیا امکان ارتباط مستقیم با اساتید دوره در زمان‌هایی که کلاس نداریم، و نیز پس از پایان دوره، وجود دارد؟

بله، شما می‌توانید از طریق ایمیل با ایشان در ارتباط باشید. اساتید ایمیل‌های ارسالی از سوی دانشجویان و دانش‌آموختگان نخبگان فروش را خارج از نوبت پاسخ می‌دهد. ضمنا، در صورت نیاز به مشاورۀ حضوری نیز، با هماهنگی قبلی، دانشجویان و دانش‌آموختگان دورۀ نخبگان فروش در اولویت خواهند بود.

مدت زمان دورۀ نخبگان فروش و نحوۀ برگزاری کلاس‌ها به چه صورت است؟

دورۀ نخبگان فروش بین یک سال تا یک سال و نیم به طول می‌انجامد. شما در طول مدت دوره، دو نوع جلسات آموزشی دارید:

۱- کلاس‌های آموزشی؛ که به طور متوسط ۱ روز «در ماه» برگزار می‌شود (که معمولا یک روز تعطیل در ماه است). این کلاس‌ها در یزد برگزار می‌شوند و معمولا بین کلاس‌ها یک تا یک ماه است. هر جلسه، معمولا از ۹ صبح آغاز می‌شود و ساعت ۱۷ یا ۱۸ به پایان می‌رسد. زمان‌های استراحت و صرف خوراک در بین ساعات آموزشی، همچنین فرصتی در میانۀ روز برای نماز و ناهار، در جلسات آموزشیِ هر روز در نظر گرفته شده است.

۲- تورهای آموزشی؛ که معمولا سه تور آموزشی در طول مدت برگزاری دوره، خارج از شهر و به دور از دغدغه ها روزانه (معمولاً یکی از آنها در یک کمپ آموزشی-تفریحی در چالوس) برگزار می‌شود. هر تور، بین دو تا چهار روز است و معمولا طوری زمان‌بندی می‌شود که به پنجشنبه و جمعه منتهی شود و یا در تعطیلات برگزار گردد. در زمان برگزاری تورها، شما ۲۴ ساعته در محل تور حضور دارید و امکانات اقامت و پذیرایی برای شما در نظر گرفته شده است. ورزش صبحگاهی و نیز شب‌نشینی‌های آموزشی در برنامۀ تورها گنجانده شده است. ضمناً خبر خوش این‌که شما می‌توانید با هماهنگی قبلی، همراه خانوادۀ خود به تورها بیایید.

نکته: زمان برگزاری کلاس‌ها و تورها از قبل به شما اطلاع داده می‌شود. اگر احیاناً برنامۀ شما طوری بود که امکان شرکت در برخی از کلاس‌ها و تورها را نداشتید، حق شما برای شرکت در آن کلاس یا تور، با یکی دیگر از دوره‌های نخبگان فروش محفوظ خواهد ماند.

کسب‌وکار من بسیار به حضور من وابسته است؛ چگونه می‌توانم در کلاس‌ها شرکت کنم؟

پرسش ما این است: آیا می‌خواهید این روند را برای همیشه ادامه بدهید، یا می‌خواهید تصمیم بگیرید تغییراتی بنیادین در نگرش خود و نحوۀ مدیریت کسب‌وکارتان ایجاد کنید که بتوانید وقت آزاد فراوان داشته باشید و در عین حال، کار شما با تمام قدرت پیش برود و پول فراوان برای شما بسازد؟ اگر، پاسخ شما این است که می‌خواهید از وابستگی سیستم به حضور فیزیکی خودتان بکاهید، خبر خوشی برایتان داریم: در جلسات اول به شما آموزش داده می‌شود که سیستمی در کار خود ایجاد کنید تا بدون وجود شما نیز بچرخد؛ ولی اگر هنوز قادر نبودید این سیستم را پیاده کنید، کلاس‌ها و تورهایی که امکان حضور در آنها ندارید برای شما محفوظ می‌ماند تا با دانشجویان دوره‌های بعد بتوانید در آن کلاس‌ها و تورها شرکت کنید.

من کلاس‌های متعددی رفته و کتاب‌های زیادی خوانده‌ام، ولی در عمل هیچ‌کدام جواب نداده و تاثیرگذار نبوده‌اند. آموزش‌های دورۀ نخبگان فروش چگونه تاثیرگذار است؟

موضوعی که فرمودید، دغدغه ما هم هست. همان‌طور که می‌دانید، موفقیت زمانی ارزشمند است که درونی، پایدار و قابل استمرار باشد. به همین دلیل است که تمدن پویا به جای این‌که دورۀ نخبگان فروش را طی جلسات فشرده طی یکی دو ماه برگزار کند و بقیه کار را به شما بسپارد، این دوره را طوری طراحی کرده است که طی یک سال تا یک سال و نیم و با فاصله یک ماهه بین جلسات برگزار شود. به این شکل، شما امکان می‌یابید که مطالب را تمرین کنید، پیاده کنید و نتیجه را بررسی کنید؛ و سپس در جلسات بعد، پیشرفت‌سنجی شوید، ابهامات خود را رفع کنید، پرسش‌های خود را مطرح کنید و پاسخ بگیرید. ضمناً این کلاس‌ها گروهی هستند و باعث می‌شود شما خود را در مشکلاتتان تنها نبینید و در عین حال از پیشرفت سایرین نیز انگیزه بگیرید و بر ترس‌های خود غلبه کنید. به خاطر داشته باشید که به قول محمود معظمی: «۳ عامل که باعث موفقیت انسان می‌شود: هدف‌گذاری، اقدام و پی‌گیری است.» برگزار شدن این دوره در طی این مدت و با همراهی تیم تمدن پویا، به‌ویژه در مرحله پی‌گیری بسیار به شما کمک خواهد کرد تا تغییراتِ مثبتِ پایدار در خود ایجاد کنید.

آیا آموزش‌های دورۀ نخبگان فروش در ایران قابل اجراست؟

با توجه به تجربیات تیم تمدن پویا در راه‌اندازی کسب‌وکارهای موفق در ایران و نیز آمریکا و کانادا، همچنین با توجه به آموزش دیدن مداوم وی، دورۀ نخبگان فروش همپای جدیدترین آموزش‌ها دنیا و در عین حال منطبق با ویژگی‌های بازار و نحوۀ کسب‌وکار در ایران و ۱۰۰ درصد قابل اجرا در ایران است. شاهد این مدعا، موفقیت‌های دانش‌آموختگان دوره‌های قبلی است هستند.

آیا می‌توانم با دانش‌آموختگان دوره‌های قبلی صحبت کنم و با آنها مشورت کنم؟

بله شما در تماس تلفنی با کارشناسان دورۀ نخبگان فروش ، می توانید، شماره تماس دوستانی که به ما این اجازه را داده‌اند، در اختیار شما قرار داده می‌شود تا با این عزیزان تماس بگیرید. تلاش می‌شود تا حد ممکن، شمارۀ دوستانی در اختیار شما گذاشته شود که با زمینۀ کاری شما مشابهت دارند.

شهریۀ دورۀ نخبگان فروش چقدر است؟

رقمی برای شهریۀ دورۀ نخبگان فروش در نظر گرفته شده است که امکان اجرای آموزش‌ها با کیفیت ممتاز وجود داشته باشد. همان‌طور که تمدن پویا تاکید می‌کند: «شما به‌خوبی می‌دانید که، بیشترین هزینۀ هر آموزشی «زمانی» است که صرف آموزش می‌شود و نه‌تنها مبلغ شهریه. زمان سرمایه‌ای است برگشت‌ناپذیر.» و این نکته‌ای است که تمدن پویا در تمام دوره‌های آموزشی خود به آن توجه دارد. تمدن پویا می‌گوید: «به همین دلیل است که به‌ جای آموزش‌های ارزان اما کم‌کیفیت، تصمیم گرفته‌ایم شرایطی فراهم کنیم تا شما بتوانید از «عمر» گران‌بهای خود بهترین بهره ممکن را بگیرید. به‌ ترتیبی که در پایان دورۀ « نخبگان فروش» شما احساس می‌کنید و می‌بینید که دیگران در مورد شما چگونه با شگفتی صحبت می‌کنند و حتی به شما غبطه می‌خورند. آنها از شما خواهند پرسید که چه کرده‌اید که تا این حد موفق شده‌اید.» برای آگاهی از مبلغ شهریه و نیز شرایط متنوع پرداخت که برای شما در نظر گرفته‌ایم، کافی است ،با دفتر تمدن پویا تماس بگیرید و یا حضوراً تشریف فرما شوید تا  از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

 

پرسش‌های دیگری دارم، کجا بپرسم؟

می‌توانید پرسش‌های خود رابا تماس به دفتر مطرح کنید تا پاسخ داده شود.

شماره تماس های ما :

۰۳۵-۳۷۲۶۹۰۱۱

۰۳۵-۳۷۲۶۹۰۱۲موضوعات :
مقالات
ads

دیدگاه ها


پاسخ دهید