no-img
تمدن پویا

5 کاری که میلیونرها انجام میدهند


تمدن پویا
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

adsadsadsads

ادامه مطلب

TXT
۵ کاری که میلیونرها انجام میدهند
txt
خرداد ۱۲, ۱۳۹۵

۵ کاری که میلیونرها انجام میدهند


رویای تمام زندگی من تربیت دانش‌آموزان میلیونربوده است. من به اندازه کافی خوش‌شانس بوده‌ام که به زندگی مورد انتظارام رسیده‌ام و در حال حاضر، می‌خواهم هر چیزی را که تاکنون یاد گرفته‌ام را به اشتراک بگذارم، از جمله الگوهای درونی و بیرونی که در هر بازاری کار می‌کند.

 

 

 

 

 اما چیزی که خیلی زود متوجه شدم این بود که اگر بخواهم به مردم میلیونر شدن را آموزش دهم، باید به مطالعه افرادی بپردازم که در حال حاضر به این سطح از ثروت رسیده‌اند. من متوجه شدم  چیزی که در آنها متفاوت بود و می‌توانست به دانش‌آموزانم کمک کند یک شماره‌ی جادویی نیست، بلکه حفظ پول‌شان و ایجاد ثروت است. امروز، بعضی از چیزهایی که یاد گرفتم را با شما به اشتراک می‌گذارم.امیدوارم به شما کمک کند، بدون توجه به اینکه در حال حاضر در چه سطح مالی هستید.

 

۱ – میلیونرها سخت کار می‌کنند

بسیاری از مردم فکر می‌کنند برنده شدن در یک بخت‌آزمایی موفقیت است، اما من خبر بدی برایتان دارم. حدود ۹۰ درصد از برندگان در قرعه کشی پول‌شان را در ۵ سال یا کمتر از دست می‌دهند و به همان وضعیتی که قبلا داشتند برمی‌گردند. میلیونرها می‌دانند هیچ کلید میانبری برای موفقیت وجود ندارد. تنها کار سخت، خستگی ناپذیر بودن در رسیدن به یک هدف است.

در این مورد، می‌دانم اگر سخت کار نکرده بودم اکنون به این نقطه نمی‌رسیدم. وقتی که من در دبیرستان معامله سهام را شروع کردم مربی نداشتم. باید ساعات زیادی را برای موفق شدن صرف می‌کردم. زمان‌های زیادی بود که دوست داشتم با دوستانم بیرون بروم یا بازی‌های ویدئویی انجام دهم، یا هر کار دیگری، اما در مقابل کامپیوتر می‌نشستم و  نمودار سهام مطالعه می‌کردم.

اما من آن را انجام دادم. من کار می‌کردم چرا که می‌دانستم نتیجه‌ای که به دست خواهد آمد ارزشش را دارد. من با رویای خودم زندگی می‌کردم چون می‌دانستم از کار سخت نمی‌ترسم.

 

۲ – میلیونرها تمرکز دارند

این فقط در مورد سخت کار کردن نیست. شما باید در موارد درست سخت کار کنید.

آیا تا به حال کسی را دیده‌اید که به طور مداوم از یک “ایده میلیون دلاری” به دیگری می‌پرد؟ همه ما می‌خواهیم ثروتمند شویم، اما افرادی که نمی‌توانند یک مسیر را انتخاب و روی آن تمرکز کنند، به سادگی به آن نمی‌رسند. اینها افرادی هستند که خودشان را صرف پیگیری برترین هدف‌شان می‌کنند، حالا یا یک مسیر برای معاملات سهام، ساخت و ساز و یا هر چیز دیگری است.

 

۳ – میلیونرها مراقب ریسک‌ ها هستند

بدون توجه به رویکرد کسب ثروت‌تان، باید ریسک‌ها را به حساب آورید. یکی از ابزارهای مورد استفاده ما در تجارت “نسبت رسیک پاداش” است. در واقع، برای چه مقدار پاداش بالقوه مایلید چه مقدار ریسک کنید.

می‌توانید این طرز فکر را در مورد هر چیزی در زندگی‌تان به کار ببرید. اگر ریسک بیش از پاداش باشد، از آن دوری کنید. اما اگر پتانسیل بیشتری برای پاداش نسبت به از دست دادن پول وجود داشته باشد، احتمالا فرصت بزرگی پیش‌رویتان است که باید از آن استفاده کنید.

 

۴ – میلیونرها سخاوتمند هستند

یک درس از میلیاردرهای سخاوتمند بیل گیتس، وارن بافت، کارل ایکان و کن لانگور بگیرید. بخشیدن پول می‌تواند به همان اندازه (اگر بهتر نباشد) کسب آن احساس خوب ایجاد کند.

من به تازگی موسسه خیریه خودم را برای برگشت ۲ میلیون دلار به جامعه‌ام راه‌اندازی کرده‌ام، و باید بگویم، احساس فوق‌العاده‌ای دارد. آرزو می‌کنم ای کاش آن را زودتر ایجاد می‌کردم، اما من به جلو نگاه می‌کردم تا زمان از دست رفته‌ام را جبران کنم.

 

۵ – میلیونرها هرگز یادگیری را متوقف نمی‌کنند

این یکی خیلی بزرگ است. میلیونرها عاشق یادگیری‌اند چرا که همیشه به دنبال راه‌هایی برای گسترش مجموعه مهارت‌های خود و جلو افتادن در زمینه‌های تخصصی‌شان هستند. آنها کتاب می‌خوانند، مستند می‌بینند، مطالب آموزشی مطالعه می‌کنند و با افرادی صحبت می‌کنند که به آنها

طلاعات بیشتری می‌دهند. میلیونرها می‌دانند دانش قدرت است، و هیچ‌گاه کسب آن را متوقف نمی‌کنند.

مهم نیست در حال حاضر ثروت‌تان چقدر است، شما می‌توانید این نکته را امروز عملی کنید. می‌توانید فیلم ببینید، نمودار سهام را مطالعه کنید یا از صنایع دیگر در اتاق‌های چت بیاموزید. شما می‌توانید همه این‌ها را به صورت رایگان انجام دهید، اما ارزش آنچه که یاد می‌گیرید در دراز مدت نمود پیدا می‌کند.

برای پیوستن به میلیونر ها در سمینار دیوانگان ثروت ساز شرکت نمایید و شاهد تغییرات شگفت انگیز در شخصیت  زندگیتان باشید.

لطفا همین الان دست بکار شوید و عدد “۱۱” را به سامانه ۵۰۰۰۱۰۹۹۶۲ ارسال نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و یا از راه های ارتباطی ما اقدام نمایید.

دفتر مرکزی تهران :

۰۲۱-۲۲۳۳۷۱۲۱

دفتر یزد :

۰۳۵۳-۳۷۲۶۹۰۱۱موضوعات :
مقالات
ads

دیدگاه ها


پاسخ دهید